Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ślęzakach

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Motto z Ewangelii:

Odpowiedział mu [Abraham]: „Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał, nie uwierzą”».

por. (Łk 16,19-31)

Wspomnienie liturgiczne tygodnia:

27 września – wtorek

Wspomnienie św. Wincentego a Paulo – prezbitera

28 września – środa

Wspomnienie św. Wacława – męczennika

29 września – czwartek

Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

30 września – piątek

Wspomnienie św. Hieronima – prezbitera i doktora Kościoła

1 października – sobota

Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus – dziewicy, doktora Kościoła

PLAN NABOŻEŃSTW RÓŻAŃCOWYCH RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH
I GRUP PARAFIALNYCH Październik 2022

Data

Róża Różańcowa/Grupa parafialna

 

1 października

sobota

pw. św. Barbary – p. Genowefy Nerki

2 października

niedziela

pw. św. Elżbiety Węgierskiej – p. Janiny Ślusarz

3 października

poniedziałek

pw. Miłosierdzia Bożego – p. Kazimierza Fornala

4 października

wtorek

pw. Matki Bożej Królowej Polski – p. Heleny Gnat

5 października

środa

pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy – p. Weroniki Wójcik

6 października

czwartek

pw. Matki Bożej Częstochowskiej – p. Janiny Jaskot

7 października

piątek

Kandydaci do bierzmowania

8 października

sobota

pw. św. Anastazji – p. Janiny Bryza

9 października

niedziela

pw. św. s. Faustyny – p. Danuty Białas

10 października

poniedziałek

pw. św. Józefa – p. Władysława Trzaski

11 października

wtorek

pw. św. Jana Pawła II – p. Bronisławy Wydro

12 października

środa

pw. św. Teresy z Avilla – p. Teresy Pietrasik

13 października

czwartek

Nabożeństwo fatimskie

14 października

piątek

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej

15 października

sobota

pw. bł. Karoliny Kózkówny – p. Bernadetty Kościelnej

16 października

niedziela

pw. Wszystkich Świętych – p. Jana Marka

17 października

poniedziałek

pw. św. Agaty – p. Zofii Dryki

18 października

wtorek

pw. św. Anny – p. Anny Gąsior

19 października

środa

Akcja Katolicka

20 października

czwartek

pw. św. Marii Magdaleny – p. Marii Klich

21 października

piątek

Oaza i ministranci

22 października

sobota

pw. bł. Karoliny Kózkówny – p. Alicji Kosior

23 października

niedziela

pw. śś. Piotra i Pawła – p. Tadeusza Byczka

24 października

poniedziałek

pw. św. Filomeny – p. Danuty Turbak

25 października

wtorek

pw. św. Marii Magdaleny – p. Janiny Nerka

26 października

środa

pw. św. Katarzyny – p. Katarzyny Kulig

27 października

czwartek

pw. św. Józefa – Marii Rożnowskiej

28 października

piątek

pw. św. Floriana – p. Tadeusza Marka

29 października

sobota

pw. św. Agaty – p. Elżbiety Obara

30 października

niedziela

pw. św. Elżbiety – p. Elżbiety Karaban

31 października

poniedziałek

pw. św. Krzysztofa – p. Krystyny Serwan

MODLITWA RÓŻAŃCOWA
PRZED MSZĄ ŚW. NIEDZIELNĄ
O GODZ. 11.00

Data

Róża Różańcowa

 

2 października

niedziela

pw. św. Anny – p. Aliny Nowak

9 października

niedziela

pw. św. Józefa – p. Zofii Tworz

16 października

niedziela

pw. św. Rity – p. Katarzyny Sabat

23 października

niedziela

pw. św. Stanisława Kostki – p. Marii Serwan

30 października

niedziela

pw. św. Michała Archanioła – p. Zbigniewa Szypuły