3 niedziela zwykła, rok B – 24 stycznia 2021 r.

3 niedziela zwykła, rok B – 24 stycznia 2021 r.

3 niedziela zwykła, rok B – 24 stycznia 2021 r.

W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

25 stycznia /poniedziałek/ – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;

26 stycznia /wtorek/ –Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytus;

28 stycznia /czwartek/ – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera 
i doktora Kościoła.

  1. Dziś przeżywamy „Dzień solidarności z Chorwacją”. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło Chorwację w okresie Bożonarodzeniowym. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 10.30, 11.30, 15.30. Przed Mszą św. popołudniową śpiewane nieszpory. 
  2. Pamiętajmy, że w związku z ogłoszeniem obostrzeń sanitarnych w naszej świątyni w czasie nabożeństw może być obecne 27 osób. Prosimy o łączność modlitewną w tym trudnym czasie.
  3. We wtorek na godz. 16.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie dzieci klas 3 
    z rodzicami w ramach przygotowań do I Komunii Świętej. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 dzieci otrzymają od swoich rodziców medaliki i modlitewniki. 
  4. We wtorek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do św. Józefa.
  5. W środę po Mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy o składanie intencji do skrzynki, która znajduje się pod chórem.   
  6. W piątek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. 
  8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. 
  9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictwa przemożnych patronów.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Jana Gnata ze Ślęzaków. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!!!