VII niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, rok B – 16 maja 2021 r.

VII niedziela Wielkanocna, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, rok B – 16 maja 2021 r.

VII niedziela Wielkanocna, 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 

rok B – 16 maja 2021 r.

  1.  Dziś Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe, po nim Msza św.Zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu 
  2.  Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo majowe. Podczas nabożeństwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św. Zachęcam do licznego uczestnictwa w nabożeństwach.
  3.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe, po nim Msza św.
  4.  Składam serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. W sposób szczególny dziękuję rodzicom oraz młodzieży za przygotowanie i sprzątanie świątyni, placu przykościelnego i plebani na uroczystość bierzmowania. Dziękuję za złożony dar czterech ornatów. 
  5.  Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą.
  6.  Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia: Gość niedzielny i Niedziela.
  7.  Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Magdalena Przybyło, zamieszkała w Skopaniu i Norbert Głaz zamieszkały w Ślęzakach – zapowiedź druga oraz Paulina Kopeć, zamieszkała w Kaczakach i Tomasz Madej, zamieszkały w Jasienicy, par. Łoniów – zapowiedź pierwsza. Kto wie o przeszkodach zachodzących między tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest do poinformowania kancelarii parafialnej.
  8.  Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa.