IV niedziela Wielkanocna, 21 kwietnia 2024

23 kwietnia /wtorek/ Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i męczennika,

25 kwietnia /czwartek/ Święto św. Marka, ewangelisty,

1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

3. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. We wtorek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do św. Józefa.

5. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 17.00.

6. W środę po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać do skrzynki, która będzie wystawiona w środę obok konfesjonałów.

7. W czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie Rady Parafialnej.

8. W piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

9. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. wieczorowej.

10. W sobotę /ze względu na spowiedź dzieci przed I Komunią św. w sobotę 4 maja/ odwiedzimy chorych od godz. 8.00. Jeden ksiądz rozpocznie odwiedziny od Marków przez Kaczaki do Ślęzaków. Drugi ksiądz odwiedzi chorych w Dąbrowicy.

11. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia „Gość niedzielny” i „Niedziela”. W zakrystii do nabycia „Gość Niedzielny. Historia Kościoła” w cenie 12 zł.

13. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę gospodarczą w minioną niedzielę.

14. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask, które daje Pan Jezus – Dobry Pasterz.