II niedziela zwykła – 15 stycznia 2023

17 stycznia /wtorek/ – wsp. św. Antoniego, opata;

19 stycznia /czwartek/ – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;

21 stycznia /sobota/ – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

1. Dziś Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. Po Mszy św. o godz. 15.30 dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślęzakach przedstawią „Jasełka”. Bardzo serdecznie zapraszamy. Po przedstawieniu członkowie „Szkolnego Koła Wolontariatu” będą zbierali ofiary do puszek na dożywianie głodujących dzieci w najbiedniejszych zakątkach świata w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szkoła Wrażliwych Serc”.

2. Msze św. w najbliższym tygodniu o godz. 7.00 i o godz. 16.00.

3. Spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej oraz zaproszonych gości odbędzie się w poniedziałek /16 stycznia/. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16.00.

4. We wtorek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do św. Józefa.
  5. W środę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

6. W środę po Mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać do skrzynki, która znajduje się pod chórem.

7. W piątek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

8. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10. śpiewane nieszpory.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość niedzielny /10 zł/ i Niedziela /10 zł/.

10. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii.

11. Dziękujmy za wspólną modlitwę o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin w czasie wizyty duszpasterskiej. Za poruszane tematy dotyczące życia duszpasterskiego w parafii, życia rodzinnego. Składamy Bóg zapłać za składane ofiary.

12. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictwa przemożnych patronów. Pamiętajmy, że w nadchodzącym tygodniu przypada: 21 stycznia /sobota/ – Dzień Babci, 22 stycznia /niedziela/ – Dzień Dziadka.

13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła śp. Janina Słowik z Marków. Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie!!!