III niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2024

III niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia 2024

 1. Dzisiaj przypada Święto Chrztu Polski oraz rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane Nieszpory.

 2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

 3. We wtorek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do św. Józefa.

 4. Spotkanie ministrantów oraz scholii w środę o godz. 17.00.

 5. W środę po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać do skrzynki, która będzie wyłożona obok konfesjonałów.

 6. We czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

 7. W piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i spotkanie Oazy.

 8. W sobotę 20 kwietnia o godz. 17:00 w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Serbinowie w Tarnobrzegu zostaną wprowadzone relikwie błogosławionej rodziny Ulmów w ramach Diecezjalnej Peregrynacji Relikwii. Msza Święta o godz. 18:00. O godz. 20:00 modlitwa różańcowa w intencji małżeństw i rodzin, którą prowadzą kapłani i wierni z dekanatu Nowa Dęba oraz Apel Jasnogórski. W niedzielę 21 kwietnia podczas Mszy Świętych, wszyscy wierni będą mieli możliwość indywidualnego uczczenia relikwii. Msza św. dla dekanatu Nowa Dęba o godz. 8.30.

 9. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane Nieszpory.

 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela.

 11. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Dziękujemy za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą.

 12. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictwa przemożnych patronów.