XXV Niedziela zwykła, rok C – 18 września 2022r.

Wtorek /20 września/ Wspomnienie świętych męczenników z Korei: Andrzeja, prezbitera, Pawła i Towarzyszy;

Środa /21 września/ Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty;

Piątek /23 września/ Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i o godz. 18.00.

3. We wtorek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do św. Józefa.

4. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w środę o godz. 16.45.

5. W środę po Mszy św. wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można składać intencje modlitewne do skrzynki, która znajduje się pod chórem.

6. W środę po Mszy św. wieczorowej spotkanie zelatorów Róż Różańcowych w domu katechetycznym. Zapraszam członków Róż Różańcowych do udziału w diecezjalnym spotkaniu Kół Żywego Różańca w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Radomyślu nad Sanem w dniu 1 października /sobota/. Zapisy w zakrystii.

7. W piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

8. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. wieczorowej.

9. Zapraszam dzieci i młodzież do przyłączenia się do grup parafialnych.

10. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory. Taca na remont Katedry w Sandomierzu.

11. Składam serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Dziękujemy za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę gospodarczą.

12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Można nabyć Niedzielę /10 zł/ i Gościa Niedzielnego /8 zł/.

13. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictw przemożnych patronów.