XXX Niedziela zwykła – 23 października

Wtorek /25 października/ Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża;

Piątek /28 października/ Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, imieniny ks. kan. Tadeusza Jesionka, pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie.

1. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30, po nim Msza św.

2. Rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji misji. Dzisiejsza taca przeznaczona na misje.

3. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 17.00.

4. Nabożeństwa różańcowe po wieczornej Mszą św. Zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Różaniec prowadzą grupy parafialne i Róże różańcowe. Plan na najbliższy tydzień wywieszony jest w gablocie.

5. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w środę o godz. 15.45.

6. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek po Mszy św. wieczorowej.

7. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. wieczorowej.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można nabyć NiedzielęGościa Niedzielnego.

9. Kartki wypominkowe za zmarłych wyłożone są na ołtarzach bocznych oraz przy wejściu do kościoła. Proszę napisać z jakiej części parafii są wypominki. Plan modlitwy wypominkowej w listopadzie wywieszony jest w gablocie.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na „jesienną pomoc” dla Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierz.

11. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych spowiedź każdego dnia przed Mszą św.

12. W zakrystii prowadzone są zapisy na przyszłoroczny „Kalendarz rolniczy”

13. Składam serdeczne podziękowanie za sprzątanie cmentarza oraz terenu wokół Kościoła. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zadbajmy o nasz cmentarz. Proszę, aby śmiecie wyrzucać bezpośrednio do kontenerów.

14. Dziękuję za zebranie ofiar na kwiatki do kościoła mieszkańcom Dąbrowicy od nr 181 do 230.

15. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictw przemożnych patronów.