II niedziela Wielkanocna, Święto Bożego Miłosierdzia

1. Dzisiaj niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a następnie Msza św. Taca gospodarcza.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

3. Spotkanie ministrantów w środę o godz. 16.30.

4. We wtorek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do św. Józefa.

5. W środę po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać do skrzynki, która się znajduje pod chórem. Po nabożeństwie spotkanie Rady Parafialnej.

6. W piątek o godz. 16.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii Świętej.

7. W piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i spotkanie Oazy.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość niedzielny i Niedziela.

9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę gospodarczą.

10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask, które daje Zmartwychwstały Jezus Chrystus.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła: śp. Anna Jachyra z Dąbrowicy. Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie.