III niedziela zwykła – 21 stycznia 2024

III niedziela zwykła – 21 stycznia 2024

 1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

Środa /24 stycznia/ Wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;

Czwartek /25 stycznia/ Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;

Piątek /26 stycznia/ Wsp. Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

 1. Dziś Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. Zapraszamy po Mszy św. o godz. 15.30 na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Parafialnego “Soli Deo” z Tarnowskiej Woli. Podczas koncertu będą zbierane ofiary na rzecz podopiecznego fundacji „Siepomaga.pl” Mariusza Bajdy, mieszkańca naszej parafii.
 2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 7.00 i o godz. 16.00.
 3. We wtorek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do św. Józefa.
 4. W środę po Mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje będzie można składać w środę do skrzynki, która będzie wystawiona obok konfesjonałów.

 5. Spotkanie dla ministrantów w środę po Mszy św. popołudniowej.

 6. W piątek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 7. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. popołudniowej.

 8. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory.

 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość niedzielny /10 zł/ i Niedziela /10 zł/.

 10. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Dziękujemy za codzienną troskę o świątynię i plac przykościelny. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą.

 11. Dziękujemy za wspólną modlitwę o Boże błogosławieństwo dla rodzin w czasie wizyty duszpasterskiej. Za poruszane tematy dotyczące życia duszpasterskiego w parafii oraz życia rodzinnego. Składamy Bóg zapłać za składane ofiary.

 12. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictwa przemożnych patronów. Szczególne życzenia kierujemy w stronę naszych babć i dziadków, szczególnie pamiętając o tych, którzy zmarli.

 13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł śp. Józef Panek z Dąbrowicy. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie!!!