VI niedziela zwykła – 12 lutego 2023

VI niedziela zwykła – 12 lutego 2023

 1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

Wtorek/14 lutego/ – Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

 1. Dziś Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.

 2. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. o godz. 7.00 i o godz. 16.00.

 3. We wtorek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do św. Józefa.

 4. W środę po Mszy św. popołudniowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można składać intencje modlitewne do skrzynki, która znajduje się pod chórem.

 5. W środę po Mszy św. popołudniowej spotkanie Akcji Katolickiej.

 6. W piątek po Mszy św. popołudniowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oraz spotkanie Oazy.

 7. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. Przed Mszą św. popołudniową śpiewane nieszpory.

 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość niedzielny /10 zł/ i Niedziela /10 zł/.

 9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Dziękuję za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę gospodarczą przeznaczoną w tym miesiącu na ogrzewanie kościoła.

 10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Małgorzata Serafin zamieszkała w Skopaniu i Sławomir Paweł Urbaniak zamieszkały w Kaczakach – zapowiedź druga oraz Agnieszka Marek zamieszkała w Rzeszowie, par. p.w. bł. ks. Jana Balickiego i Przemysław Marek pochodzący z Dąbrowicy, zamieszkały w Rzeszowie, par. p.w. bł. ks. Jana Balickiego – zapowiedź druga. Kto wie o przeszkodach zachodzących między tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest do poinformowania kancelarii parafialnej.

 11. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictwa przemożnych patronów.

Dodaj komentarz