XI niedziela zwykła, 18 czerwca 2023

XI niedziela zwykła, 18 czerwca 2023

 1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

Środa /21 czerwca/ Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;

Sobota /24 czerwca/ Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00. O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po nim Msza św.

 2. W poniedziałek /19 czerwca/ przypada rocznica święceń kapłańskich ks. bpa Krzysztofa Nitkiewicza. Polecajmy go w naszych modlitwach. 

 3. We czwartek/22 czerwca/ po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla ministrantów i Oazy na zakończenie roku duszpasterskiego w Domu Ludowym w Ślęzakach.

 4. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dziękczynna o godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci i młodzieży codziennie przed każdą Mszą św. W tym dniu przypada Dzień Ojca – pamiętajmy w modlitwach o naszych ojcach

 5. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00. O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po nim Msza św.

 6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Rafał Dudek zamieszkały w Dąbrowicy i Karolina Ewa Słotarska zamieszkała w Ślęzakach – zapowiedź druga oraz Dawid Kargol zamieszkały Podolszynka Ordynacka, par. Krzeszów, Diecezja zamojsko-lubaczowska i Monika Szypuła zamieszkała w Markach. Kto wie o przeszkodach zachodzących między tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest do poinformowania o tym kancelarii parafialnej.

 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia Gość niedzielny i Niedziela.

 8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Dziękujemy za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę gospodarczą w minioną niedzielę.

 9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składam najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

 10.