XXIV Niedziela zwykła – 17 września 2023

Poniedziałek /18 września/ Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika;

Środa /20 września/ Wspomnienie świętych męczenników z Korei: Andrzeja, prezbitera, Pawła i Towarzyszy;

Czwartek /21 września/ Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty;

Sobota /23 września/ Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i o godz. 18.00.

3. We wtorek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do św. Józefa.

4. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w środę o godz. 16.45.

5. W środę po Mszy św. wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można składać intencje modlitewne do skrzynki, która znajduje się pod chórem.

6. Spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii św. w środę po Mszy św. wieczorowej.

7. We czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej.

8. W piątek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

9. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. wieczorowej.

10. Zapraszamy dzieci i młodzież do przyłączenia się do grup parafialnych.

11. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory. Taca na remont Katedry w Sandomierzu.

12. Zapraszamy członków Róż Różańcowych do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Kół Żywego Różańca do Włostowa w dniu 7 października /sobota/. Zapisy w zakrystii.

13. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Dziękujemy za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny. Składamy serdeczne podziękowania za tacę gospodarczą.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można nabyć NiedzielęGościa Niedzielnego.

15. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictw przemożnych patronów.

16. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Stanisława Gnata z Dąbrowicy. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie!