XXXII Niedziela zwykła – 12 listopada 2023

XXXII Niedziela zwykła – 12 listopada 2023

 1. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

Poniedziałek /13 listopada/ Wsp. św. pierwszych męczenników Polski Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; Piątek /17 listopada/ Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; Sobota /18 listopada/ Wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; .
 1. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory. Dzisiaj zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie” w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

 2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 16.00.

 3. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w środę po Mszy św. popołudniowej.

 4. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św. popołudniowej.

 5. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. popołudniowej.

 6. W listopadzie modlimy się za naszych zmarłych. Modlitwa wypominkowa w dni powszednie po Mszy św. popołudniowej według planu, który jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Kartki wypominkowe za zmarłych wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Proszę napisać z jakiej części parafii są wypominki.

 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można nabyć NiedzielęGościa Niedzielnego.

 8. W zakrystii prowadzone są zapisy na przyszłoroczny „Kalendarz rolniczy”.

 9. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą. Dziękujemy za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny.

 10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictw przemożnych patronów.