XXXIII Niedziela zwykła – 13 listopada 2022

Czwartek /17 listopada/ Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; Piątek /18 listopada/ Wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; Niedziela /20 listopada/ Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  1. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory. Dzisiaj zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie” w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 16.00.

3. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów w środę po Mszy św. popołudniowej.

4. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św. popołudniowej.

5. Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. popołudniowej.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Patronalne święto Akcji Katolickiej. Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 15.30. O godz. 15.10 śpiewane nieszpory.

7. W listopadzie modlimy się za naszych zmarłych. Modlitwa wypominkowa w dni powszednie po Mszy św. popołudniowej według planu, który jest wywieszony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Kartki wypominkowe za zmarłych wyłożone są na ołtarzach bocznych oraz przy wejściu do kościoła. Proszę napisać z jakiej części parafii są wypominki.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można nabyć NiedzielęGościa Niedzielnego.

9. W zakrystii prowadzone są zapisy na przyszłoroczny „Kalendarz rolniczy”.

10. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom za wsparcie modlitewne i materialne udzielane naszej Parafii. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą. Dziękujemy za codzienną troskę o kościół i plac przykościelny.

11. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, rocznice, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i wstawiennictw przemożnych patronów.

12. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł śp. Józef Serafin z Dąbrowicy. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie!